"Falette'nin transferine Başkan karar verdi"

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, hakkında çıkan haberlerle ilgili sosyal medyadan yanıt verdi. Falette'nin transferi için Rogon menajerlik şirketi ile bir görüşmesi olmadığını vurgulayan Fransız spor adamı, "Başkan Ali Koç'un kararı sonrası kiralanmaya karar verildi" dedi.

NTV Spor 09.01.2020 - 12:33 | Son Güncelleme: 09.01.2020 - 13:03

Twitter'dan DamienJComolli kullanıcı adıyla hesap açan Comolli, hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi. Son olarak takıma katılan Falette'nin başkan Ali Koç'un kararı sonrası takıma katkısı olacağına inandığı için kiralanmaya karar verdiğini söyleyen Fransız spor adamı, "Başkanın kararına saygı gösterilmelidir" ifadelerini kullandı.

Basında çıkan Rogon menajerlik şirketine aracı olduğu yönündeki haberlere tepki gösteren Comolli, "Basında yer aldığı gibi Faletti'yi transfer etmek için Rogon menajerlik şirketiyle bir görüşmem olmadı. Rogon ajansı ile hiçbir ilişkim yok. Rogon'la sadece Tolga Ciğerci ve Gustavo transferleri için görüştüm" açıklamalarında bulundu.

Damien Comolli Rogon şirketiyle arasında ticari ilişkiler olduğu yönündeki haberlere de tepki gösterdi ve "Yorum yapanlar ve bu kadar saçma iddiaları ortaya atan kişiler hakkında yasal işlem yapacağım" açıklamasını yaptı. 

Sayfa Yükleniyor...