Fatih Terim, Galatasaray'da başkanlık için adaylığını koyacak mı?

Fatih Terim, Galatasaray'da başkanlığa adaylığını koyacak mı? İşte Terim'in kararı...

NTV Spor 08.02.2022 - 09:11
Son Güncelleme: 08.02.2022 - 13:11

Sezona 3 yıllık gençlik operasyonuyla başlayan Fatih Terim'li Galatasaray, Avrupa'da grubunu lider bitirse de Süper Lig'de istediğini alamadı. Terim'in öğrencileri zirve yarışından erken koptu.

İstenilen sonuçların alınmamasının ardından başkan Burak Elmas'ın isteğiyle teknik direktör Fatih Terim'in görevine son verildi.

Mart ayında Galatasaray'da yapılacak olağan genel kurul toplantısında Burak Elmas ve yönetiminin ibra edilmemesi durumda sarı-kırmızılı camia seçime gidecek.

Oda TV'nin bugün yaptığı haberde Fatih Terim'in Vadi İstanbul'da ofis açtığı ve seçim hazırlıklarına başladığı yer aldı. Aynı kaybağa göre Fatih Terim’in listesinde Ahmet Yüce, NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Timur, Galatasaray eski Başkan Yardımcısı Avukat Rezan Epözdemir, iş insanı Bahattin Demirbilek ve Ali Yüce gibi isimler yer alacağı yazıldı.

Hürriyet gazetesi muhabirlerinden Ali Naci Küçük, Galatasaray efsanesi Fatih Terim'in Galatasaray başkan adaylığıyla ilgili herhangi bir karar ya da tasarrufta bulunmadığını açıkladı.

➤ GALATASARAY HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...