Fatih Terim'den transfer müjdesi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından transfer hakkında konuştu.

NTV Spor 28.08.2018 - 00:18 | Son Güncelleme: 28.08.2018 - 00:19

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 6-0'lık Aytemiz Alanyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Oyuncuların performansına ve transfer hakkında konuşan Terim, Anthony Modeste'den vazgeçtiklerini söyledi.

Sözlerine maç yorumuyla başlayan tecrübeli teknik adam, "Oyun başlangıcını saymazsak pek iyi değildik. Başlangıçtan devre sonuna kadar, ikinci yarıda özellikle iyi bir oyun oynadık. İyi bir mücadele sergiledik. Görüldü ki oyuncular keyif aldılar oyundan. 65'te oyun durmasın diye itiraz eden oyuncularımdı. Bu duyguyu seviyorum. Değişik mevkilerde düşündüğümüz oyuncular da başarılı oldu, Belhanda gibi.  Taktiksel değişikliklerde olgunluk gösterme becerisi iyiydi. Lig maratonu bu. Buraları en az kayıpsız atlatmak bizim için çok önemli. Yarın öbür gün Şampiyonlar Ligi, Türkiye Kupası olacak." dedi.

TRANSFER MÜJDESİ
31 Ağustos'ta sona erecek transfer dönemi için sorulan soruya cevap veren Terim, "Bazen öyle şeyler yazılıyor ki, ailem de soruyor bana, 'Haberim yok' diyorum. Öyle olmuş ki bazı şeyler, kullanılanlar, kullananlar... En önemli şey Galatasaray taraftarının duygularıyla oynanması. Bu hoş bir şey değil. 4 günümüz var transfer için. Çok şey değişebilir. Bütün scout ekibimiz, hepimiz, uğraşıyoruz. Modeste olmadı. Hukuki bir süreç olabilir, ağır bir yaptırım olabilir düşüncesi bizi vazgeçirdi. İlk günden beri istediğimi söylemiştim. 1 veya 2 transfer. Stoperde santrafor kadar ısrarcı olmayabilirim. Donk'u oraya kaydırabilirim ocak ayına kadar. Eren'in yanına veya 3'ü birden değişik tiplerle beraber uğraşıyoruz. Bir yandan da kazasız belasız gitmeye çalışıyoruz. Rakiplerimizin kaybettiği hafta kazanmak keyifli" ifadelelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...