Fenerbahçe altyapısında dikkat çeken isim

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Fabian Emre Ernst Müller, U16 Ligi'ndeki performansıyla öne çıkıyor.

NTV Spor 06.12.2022 - 18:36

📈SPOR TOTO SÜPER LİG PUAN DURUMU📈

Fenerbahçe son yıllarda altyapıdan yetiştirdiği oyuncularla dikkat çekerken; Balıkesir doğumlu oyuncusu Fabian Emre Ernst Müller, U16 Gelişim Ligi'ndeki performansıyla öne çıkan isimlerden biri oldu.

Sarı-Lacivertliler, U16 Ligi'nde 8 haftada topladığı 21 puanla lider durumda bulunuyor. Takımın gol yükünü çeken isimlerden biri de de 8 kez ağları havalandıran Fabian Emre Ernst Müller oldu. 2007 doğumlu oyuncunun 7 golünü son 3 maçta atması dikkat çekti.

Bu sezon forma giydiği yedi maçta rakip fileleri sekiz havalandıran Müller, futbola 2017 yılında Fenerbahçe altyapısında başladı. U15 Milli Takımı'nın da formasını giyen ve forvet olarak görev yapan oyuncunun önümüzdeki yıllarda Fenerbahçe'nin A takım kadrosuna dahil edilip edilmeyeceği ise şimdilik büyük bir merakla bekleniyor.

Arda Güler'in altyapıdan A takım kadrosuna alınmasıyla birlikte her geçen gün daha da dikkat çeken bir altyapıya dönüşen Fenerbahçe altyapısında Fabian Emre Ernst Müller'in yanı sıra Melih Bostan, Bora Aydınlık, Jo Jin-Ho gibi potansiyeli yüksek isimler de bulunuyor. 

Sayfa Yükleniyor...