Fenerbahçe'de zorunlu değişiklik!

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman Beşiktaş derbisinin hücum hattından memnun kaldı. Valbuena'dan pozisyon oyununa daha fazla katkı isteyen Kocaman, Akhisarspor maçında hücum kurgusunu bozmak istemiyor. Martin Skrtel'in ise maça yetişmesi bekleniyor.

NTV Spor 27.09.2017 - 15:22

Fenerbahçe'de Teleset Mobilya Akhisarspor maçının hazırlıkları sürüyor. Aykut Kocaman savunmada cezalı ve sakatların çokluğu nedeniyle kurguyu değiştirmek zorunda kalacak.

Ozan ve Mehmet Ekici'den başlayarak hücum hattının uyumundan memnun kalan Kocaman futbolcularının birlikte oynamaya devam ederek performanslarının artacağını düşünüyor.

Mathieu Valbuena'nın oyun içindeki lider yapısı, istekli görüntüsü ve skora yaptığı katkılardan çok mutlu olan Kocaman, yine de futbolcusuna pozisyon sadakatini koruması yönünde bazı uyarılarda bulunuyor.

Deneyimli teknik adam yeni transfer Vincent Janssen'in takıma çabuk uyum sağlaması ve hemen katkı vermeye başlamasından da mutlu. Kocaman Akhisar Belediyespor maçında hücum kurgusunu korumayı hedefliyor.

Teknik ekip bir yandan da Martin Skrtel için sağlık ekibiyle temas halinde. Luis Neto ve Josef de Souza'nın cezaları nedeniyle seçenekleri kısıtlı hale gelen Aykut Kocaman, Skrtel'in Akhisar deplasmanına yetişme ihtimalinin artmasıyla rahatladı. Ancak teknik ekip ve sağlık kurulu Slovak stoperi maça kontrollü bir şekilde hazırlayarak riski azaltmaya çalışacak.

Sayfa Yükleniyor...