Fenerbahçe'den Diego Costa açıklaması!

Fenerbahçe Kulübü, kariyerini Atletico Madrid'de sürdüren Diego Costa'ya transfer teklifi yapıldığına ilişkin haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

NTV Spor 10.09.2018 - 18:36 | Son Güncelleme: 10.09.2018 - 18:53

Fenerbahçe Kulübü, geçen sezon başı transferi gündeme gelen İspanyol yıldız Diego Costa'yla ilgili, kulüpten resmi bir yazı çıkmadığını duyurdu.

Basında çıkan ve eski asbaşkan Ali Yıldırım'ın imzasıyla Diego Costa'ya yıllık 8 milyon euro verileceği belirtilen evrağın, sarı-lacivertli kulübün resmi kayıtlarında bulunmadığının kaydedildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Bugün, sosyal medya kaynaklı olarak kamuoyu ile paylaşılan 4 Eylül 2017 tarihli, Fenerbahçe Futbol AŞ antetli bir evrak üzerine açıklama yapma gerekliliği doğmuştur. Futbolcu Diego Costa için 8 milyon euroluk bir maaş teklifine ilişkin olarak paylaşılan ve üzerinde resmi yazışmalarda olması gereken 'giden evrak numarası' bulunmayan bu içerik, Fenerbahçe Futbol AŞ'nin resmi kayıtlarında ve arşivinde yer almamaktadır. Futbolcu transfer süreçlerinde, Fenerbahçe Futbol AŞ arşivlerine kaydolan evraklar, teklifleri değil yalnızca kesinleşmiş ve resmi olarak imzalanmış kayıtları kapsamaktadır."

Sayfa Yükleniyor...