Fenerbahçe'den Galatasaray'a yanıt!

Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki gerilim devam ediyor. Son olarak Dursun Özbek'in açıklamalarından sonra Fenerbahçe bir açıklama daha yaptı.

NTV Spor 24.01.2023 - 23:20
Son Güncelleme: 25.01.2023 - 00:30
Fenerbahçe'den Galatasaray'a yanıt!

Fenerbahçe'nin açıklamasında, "Saha dışına çıkaran, algı yapan, devletimizin güvencesi ile ülke sınırlarımız içinde oynanan lige, nereden aldıkları belli olmayan güç ile bitirtmeyiz tehdidi savuranlar, iddiaları karşılıklı konuşalım dediğimizde futbolu saha dışına çıkarmayın yanıtı verdiler! Tarih, tekerrürden ibarettir. Geçmişte şaşırmadığımız gibi yine şaşırmıyoruz..." denildi.

DURSUN ÖZBEK NE DEMİŞTİ?

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına cevap vermiş ve, "Bu tip beyhude çabaların sebeplerini gayet iyi anlıyorum. Sahada yaşanan başarısızlıkları saha dışında, bir umutla telafi etmeye çalışan bu tip yaklaşımların Türk futboluna hiçbir faydası olmayacağını sizler de bizim gibi biliyorsunuz" demişti. 

FENERBAHÇE'NİN İLK AÇIKLAMASI NASILDI?

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'i ve yöneticilerini yaptıkları açıklamalarla ilgili kamuoyu önünde tartışmaya davet etmişti. 

Sayfa Yükleniyor...