Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki'den transfer açıklaması: "3-4 majör oyuncu"

Fenerbahçe'de 2. Ali Koç dönemi resmen başladı. Olağan seçimli genel kurulda 6 bin 459 oy alan Koç, yeniden başkanlığa seçildi. Sarı-lacivertli kulüpte seçim sonrası gündem yeni teknik direktör ve transfere döndü.

NTV Spor 27.06.2021 - 09:43
Fenerbahçe transferde strateji değiştiriyor

Fenerbahçeli yönetici Selahattin Baki, bu sene transferde önceki yıla oranda daha farklı bir strateji izleyeceklerini söyledi.

Hürriyet Gazetesi'ndeki habere göre, 2020-21'de 21 futbolcuyla sözleşme imzaladıklarını hatırlatan Baki, "Tabii bazı transferlerde hocaya danıştık. Hocanın isteği doğrultusunda aldığımız transferler var. Ancak bu sene daha farklı bir yol izleyeceğiz. Zaten geniş kadroyu kurduk geçen sene, artık takım kuracağız. Bu sene ilk 11'de hemen fark yaratabilecek 3-4 majör oyuncu peşinde koştuğumuz için gelecek teknik direktörün yorumu çok önemli."

"TAKIMIN İSKELETİ BELLİ"
"Başkanımızla beraber görüştüğümüz adaylar var. Her adayın oynatacağı ve oyuncular farklı. Ancak teknik direktör belli olduktan sonra gerekli yerlere rapora göre hemen eldeki imkanlara göre oyuncuları alıp, tekeri çabuk döndürmek istiyoruz. Geçen seneki kadar heyecanlı bir dönemi olmaz ama takımın iskeleti belli."

Sayfa Yükleniyor...