Fikret Orman'dan AFC Başkanına ziyaret

Fikret Orman, Asya Futbol Konfederasyonu (AFC) Başkanı Al Khalifa'yla bir araya geldi.

NTV Spor

19.03.2019 - 12:45 | Son Güncelleme: 19.03.2019 - 15:01

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulübün tanıtımı için Malezya'daki temaslarını sürdürüyor.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye göre Orman, tanıtım faaliyetleri kapsamında Asya Futbol Konfederasyonu (AFC) Başkanı Salman Bin Ebrahim Al Khalifa'yı makamında ziyaret etti.

Orman'ın, Türk futbolu ile Asya futbolunu birbirine yaklaştırma ve iş birliği yapma konularında Khalifa ile fikir alışverişinde bulunduğu belirtildi.

Başkan Orman tarafından, ziyaretin sonunda Salman Bin Ebrahim Al Khalifa'ya Beşiktaş forması ve plaket takdim edildiği aktarıldı.

FİKRET ORMAN UZAK DOĞU'DAKİ TEMASLARINI TAMAMLADI
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Uzak Doğu seyahatinin son gününde Malezya Futbol Federasyonu Başkanı Dato' Haji Hamidin Bin Haji Mohd Amin ile bir araya geldi.

Beşiktaş Kulübünden yapılan açıklamada, Fikret Orman'ın Uzak Doğu seyahatinin son ziyaretinde Malezya Futbol Federasyonu Başkanı Dato' Haji Hamidin Bin Haji Mohd Amin ile bir araya geldiği bildirildi.

Ziyarette, siyah-beyazlı kulübün Malezya'da yapmayı planladığı projelerin yanı sıra Türkiye ve Malezya'da yapılabilecek kamp aktiviteleri, özel maçlar ile ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu kaydedildi.

Fikret Orman'ın ziyaret sonunda Dato' Haji Hamidin Bin Haji Mohd Amin'e Beşiktaş forması hediye ettiği belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...