"Final gibi bir maç"

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş maçı öncesi beIN Sports'a konuştu, "Bizim açımızdan da Beşiktaş açısından da final gibi bir maç" dedi.

NTV Spor 20.04.2021 - 18:37 | Son Güncelleme: 20.04.2021 - 18:39

Maçla ilgili düşünceleri sorulan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Her maç nasıl hazırlanıyorsak bu maça da aynı şekilde hazırlandık. Bugün çok zor bir maç oynayacağız. Beşiktaş maçı kolay değil, lider bir takım. Kaliteli oyunculardan kurulu bir takım. Beşiktaş'ın son 2 haftadaki neticelerinden dolayı maçın havası da değişti, final maçı gibi maç oldu" dedi.

Beşiktaş'ın da kendilerininin de hedefleri olduğunu kaydeden Çalımbay, "Şampiyonluk için oynuyorlar. Bizim hedefimiz ilk 5'e girmek. Bunu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

Hedeflerinin sahalarındaki maçı en iyi şekilde bitirmek olduğunu vurgulayan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay şöyle konuştu, "Kendi sahamızda maçı en iyi şekilde bitirmek istiyoruz. Sergen hocayla beraber yıllarca Beşiktaş için alın teri döktük, rakip de oluyoruz neticede. Herkesin sorumluluğu var. Bundan önce de Beşiktaş maçından önce çok şey konuşuldu, hepimiz Beşiktaş altyapısından geldiğimiz için çok güzel yetiştik. Öncelik iyi bir insan olmaktı. İş başka, burada bir sorumluluğumuz var, ona göre hareket etmemiz gerekiyor."

Sayfa Yükleniyor...