Firmino imzaladı, Salah ve Mane sırada!

Liverpool, Brezilyalı forveti Roberto Firmino ile uzun süreli bir kontrat için anlaşmaya varıldığını açıkladı. Kulüp sözleşmenin süresiyle ilgili bilgi vermedi; İngiliz basını sözleşmenin 5 yıllık olduğunu yazdı. Sıranın Muhammed Salah ve Sadio Mane'de olduğu kaydedildi.

NTV Spor 29.04.2018 - 19:24

Liverpool, İngiltere Premier Ligi ve Şampiyonlar Ligi'ndeki performansıyla takımın kilit isimlerinden biri olan Roberto Firmino ile yeni bir sözleşme imzalandığını duyurdu. Anfield ekibi, Brezilyalı oyuncu ile uzun süreli sözleşme için anlaşmaya varıldığını duyurdu.

Firmino Liverpool'un internet sitesine karar sürecinin kolay olduğunu kaydederken, "Külüp bana inanılmaz bir yol açtı, burada büyüdük. Çalışmamla takımın başarısında pay sahibi oldum. Burada çok, çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

Liverpool'a 2015 yazında Hoffenheim'dan transfer olan Firmino, Kırmızılarla 140 maça çıktı ve 50 gol attı. Bu sezon ise kendisi için sıradışı bir sezon yaşadı. Brezilyalı, 50 resmi maçta 27 gol kaydetti. 

İNGİLİZ BASININA GÖRE SÖZLEŞME 5 YILLIK
Kulüp Firmino'nun sözleşmenin süresiyle ilgili açıklama yapmadı; ancak İngiliz basını 5 yıllık olduğunu yazdı. Haberlere göre, 2023'e kadar sürecek yeni bir sözleşmeye imza atan Firmino, haftalık 180 bin Pound alacak.

İngiliz basını ayrıca, Kop'un diğer yıldızları Muhammed Salah ve Sadio Mane'nin de yeni sözleşme imzalayacağını duyurdu.

Sayfa Yükleniyor...