"Florentino Perez, Arda Güler için harekete geçti"

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Arda Güler'e talipler artıyor. İspanyol basınında Real Madrid'in Arda Güler'i yakın takibe aldığı iddia edildi.

NTV Spor 28.03.2023 - 09:53
Son Güncelleme: 28.03.2023 - 10:43
"Florentino Perez, Arda Güler için harekete geçti"

'nin yıldızı Arda Güler'in yeni talibinin olduğu aktarıldı. Arda'nın sözleşmesindeki 1500 dakikadan fazla oynamazsa 5 milyon Euro'ya serbest kalabileceği maddesi İspanyol kulübünün başkanı Florentino Perez'i harekete geçirdiği iddia edildi.

"Türk Messi"

El Nacional'in haberine göre, Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Arda Güler'in gelişimini yakından takip edecek. Türk oyuncu henüz 18 yaşında ve geleceğin yıldız adayları arasında gösteriliyor. Real Madrid için transfer kolay olmayacak çünkü Barcelona, Atletico Madrid, Sevilla ve Arsenal de genç yıldızı yakından takip ediyor. Arda, şimdiye kadar gösterdiği performansla 'Türk Messi' lakabını aldı.

🟡FENERBAHÇE HABERLERİ🔵

"Türkiye'de yeni bir yıldız doğdu"

Haberin devamında, "Carlo Ancelotti liderliğinde Real Madrid kadrosunun yaşlandığını, bu nedenle eflatun-beyazlıları zirvede tutmaya devam edecek yeni kana ihtiyaç olduğu belirtildi. Perez'in fırsatları kaçırmadığı ve Türkiye'de yeni bir yıldız doğmuş gibi görünüyor." ifadeleri kullanıldı

Sayfa Yükleniyor...