Florentino Perez'den Mbappe ve Haaland açıklaması!

Yeni kurulan Avrupa Süper Ligi'nin ve Real Madrid'in başkanı Florentino Perez, çok merak edilen Mbappe transfer ve Haaland ile ilgili soruları yanıtladı.

NTV Spor 20.04.2021 - 07:36
Florentino Perez'den Mbappe ve Haaland açıklaması!

Avrupa'da yeni kurulan Süper Lig'in yankıları devam ederken, oluşumun ve 'in başkanı , transfer söylentilerine de yanıt verdi.

Cristiano Ronaldo'nun Real Madrid'e geri dönüp dönmeyeceği ile ilgili iddialara yanıt veren Perez, "Cristiano Ronaldo'nun Juventus'la sözleşmesi var, orada kalıyor. Real Madrid'e dönmeyecek. Bu hiç mantıklı değil. Bize çok şey verdi ama bitti.'' dedi.

Mbappe ve Haaland transferi ile ilgili de konuşan Perez, "Real Madrid'in de değişikliğe ihtiyacı var. Mbappe ve iyi futbolcularla ilgileniyoruz. Ancak Mbappe ile henüz konuşmadım. Haaland'ın babası Bernabéu Real Madrid müzemizi ziyaret etti" ifadelerini kullandı.

Kaptan Sergio Ramos ve Teknik Direktör Zidane hakkında da konuşan Perez, "'Ekonomik olarak çok kötü bir durumdayız. Ramos'u sonra düşüneceğiz. Teknik direktörümüz Zinedine Zidane, Real Madrid tarihinin en iyilerinden ve çalıştığım en iyi teknik adam. Bizimle birlikte mutlu. Onunla sözleşmemiz var, sezon sonu neler olacağını göreceğiz." diye konuştu" dedi.

Sayfa Yükleniyor...