Forvet transferi Rolan'tide!

Hücum bölgesine takviye yapmayı düşünen Fenerbahçe yönetimi, kulübü ağır mali yükümlülüğün altına sokmamak için bu transfer konusunda aceleci ve ısrarcı değil. Listenin üst sırasındaki isim ise Diego Rolan

NTV Spor 20.01.2016 - 15:01

Devre arası transfer dönemini sessiz geçiren Fenerbahçe, forvete bir takviye yapabilmenin fırsatını kolluyor. Güney Amerika'da genç isimleri araştıran sarı-lacivertliler, burada kurduğu temaslarda maliyetlerin çok yüksek olması gerekçesiyle sonuç alamamıştı. Kulübü devre arasında ağır mali yükümlülüğün altına sokmak istemeyen Fenerbahçe yönetimi, transfer için şartları zorlayacak ama takviye yapılmama ihtimali de göz önünde bulundurulacak.

Fenerbahçe'nin forvet tranferindeki seçeneklerinden biri Bordeaux forması giyen Diego Rolan... Fenerbahçe, 1993 doğumlu Uruguaylı oyuncu için araştırmaları yoğunlaştırdı.

Sarı-lacivertlilerin bir diğer ihtimali ise Emmanuel Emenike. Al Ain'in kadroda düşünmediği Nijeryalı futbolcu 6 ay futbol oynamama tehlikesiyle karşı karşıya. Sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi devam edecek olan Emenike için son çare takıma dönmek olacak.

Ancak yine de Nijeryalı oyuncuya Çin'den gelen ilginin sonuçları beklenecek. Yönetimi düşündüren konu ise geçen sezon yaşananlar. Takımda şu an yakalanan havanın bozulmasından endişe eden yönetim ve teknik ekip, Emenike konusuna son çare olarak bakıyor.

 

Sayfa Yükleniyor...