"Futbolla yaşayan bir insanım"

Beşiktaş'ın çiçeği burnunda kaleci Denys Boyko, BJK TV’nin sorularını yanıtladı. Beşiktaş’a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirten 27 yaşındaki kaleci, taraftarların ilgisinin ve desteğinin kendisini olumlu yönde motive ettiğini dile getirdi.

NTV Spor

21.01.2016 - 18:56

Her şeyin mükkemmel olduğunu söyleyen Boyko, "Ben kendimi her şeyimle futbola veriyorum. Beşiktaş seyircisi de bana destek verdi. Ben futbolla yaşayan bir insanım. Böyle bir seyirciyle daha da iyi olacağıma eminim" dedi.

"KENDİMİ GÖSTERECEĞİM"
Başarılı eldiven, "Her şeyden önce başkanımıza minnetarlığımı belirtmek istiyorum. Beni izlediğini ve takip ettiğini biliyorum.  Erdal Bey'e de teşekkür etmek istiyorum. Bir futbolcunun kariyerinde en önemli nokta uluslararası müsabakalara katılmaktır. Bundan sonra inanıyorum ki Beşiktaş ile oynayacağım uluslararası müsabakalarda da kendimi göstereceğim" şeklinde konuştu.
 
"TÜRKİYE'DE UZUN YILLAR YAŞAYACAĞIMI UMUT EDİYORUM"
"Jose Sosa'yı tanıdığını ifade eden Boyko, "Birbirimizle karşı karşıya geldik. Onun için süper bir futbolcu diyebilirim. Andreas Beck'in Rusça konuştuğunu biliyorum. O bana Türkiye'yi tanıtmak ve buraya daha kolay alışmak konusunda yardımcı olacaktır. Burada uzun yıllar yaşayacağımı umut ediyorum. Türkçe'yi anlamak ve konuşmak istiyorum" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...