"Galatasaray benimle bir evladı gibi ilgilendi"

Galatasaray'ın Norveçli sağ bek oyuncusu Omar Elabdellaoui, yılbaşı gecesi yaşadığı kazanın ardından uzun süre sahalardan uzak kalmıştı. Tecrübeli oyuncu, bu süreçte yaşadıklarını anlattı.

NTV Spor 09.03.2022 - 23:57

Galatasaray'ın Norveçli oyuncusu Omar Elabdellaoui, beIN Sports'a verdiği röportajda yaşadığı talihsiz kaza sonrası kulübünün kendisine oyuncusu gibi değil de evladı gibi davrandığını söyledi.

Kazan gerçekleşmeden kısa bir süre önce Galatasaray'a geldiğini söyleyen Elabdellaoui, Galatasaray Kulübü'nün her kademesinde görev alanların kendisiyle çok yakından ilgilendiğini dile getirdi.

Omar Elabdellaoui, yaşadığı kaza sonrası kulübünün kendisine verdiği destek ile ilgili, "Galatasaray benimle bir evladı gibi ilgilendi. Kulübe geldikten çok kısa bir süre sonra bu talihsiz kazanın yaşanmasına rağmen kulüe görev alan heres benimle yakından ilgilendi ve destek oldular. Hiçbir zaman bu borcun karşılığını ödeyemem. Yapacağım bir tek şey var; sadece ve sadece sahaya çıkıp elimden gelenin en iyisini vermek ve takımıma olabildiğince katkı sağlamak. Hastaneye girer girmez, Galatasaray Kulübü, bana ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gösterdi." dedi.

Kaza sonrası hastaneye gittiğinde her şeyin kendisi için siyah olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, "Hastaneye gittiğimde her şey benim için sihaytı. Gündüz mü gece mi bilmiyorum. Korkutucuydu benim için ve doktora durumumu sordum. Doktorum da sağ gözümün durumunun iyi olduğunu ancak sol gözümün durumunun kötü olduğunu söyledi." dedi.

"Kötü düşünceler aklıma iste ristemez geldi." diyen Omar Elabdellaoui, "Kaza olmadan önce her türlü olasıkıkları her zaman düşünürüm. Kazadan sonra kendime bir söz verdim. Eğer geri döneceksem bunu kendim çalışarak başaracağım dedim ve kendimi çalışarak kazanın üstesinden gelebileceğime inandırdım." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...