"GALATASARAY DA BAŞKA BİR SEVDA"

Arda Turan, %100 Futbol'da Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay'ın sorularını yanıtlarken, hedefleriyle ilgili olarak "Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayı çok istiyorum. Ama Galatasaray da başka bir sevda. Orada oynamak ve çalışmak isterim" dedi.

NTV Spor 16.09.2016 - 16:53 | Son Güncelleme: 16.09.2016 - 21:42


%100 Futbol'da bundan sonraki kısa ve uzun vadeli planlarını anlatan Arda Turan, "Şampiyonlar Ligi'ni kazanmayı çok istiyorum. Hayalim o. Dünya Kupası görmeyi çok isterim. Şampiyonlar Ligi eksiğim var. Kupayı kavrayıp ellerimin arasından aldılar. O özel yaradır. Beşiktaş'ın stadında gördüm, hemen evde mırıldanya başladım.  Kariyerimle alakalı 2 büyük hayalim var. Diğer hemen hepsini yakaladım." dedi.

"GALATASARAY DA BAŞKA BİR SEVDA"
Galatasaray da başka bir sevda. Biz zaten böyle güzeliz. Sen bu kadar iyi Fenerbahçe'li (Rıdvan Dilmen'e...) ben Galatasaray'lıyken... Böyle atıştığımızda konuştuğumuzda bu işi sevdiğimiz zaman. İnşallah allah bana Türkiye'ye döneceksem Galatasaray forması giymeyi, hizmet edeceksem hem de Galatasaray'a hizmet etmeyi nasip eder. Galatasaraylıların hepsi böyle olacağımı bilseler zaten hadi oğlum git diye beni gönderirlerdi. Onların da çocukları gibiydik. Camiamızda çok güzel günler yaşadık. Galatasaray kulübüne üye olmak istiyorum. Daha olmadım, oynarken falan galiba zor. Belki bana bir güven duyup belki kulübüm belki böyle bir karar verebilir.

"BEŞİKTAŞ ÇOK GÜZEL OYNUYOR"
Türkiye ligi zor. Ama Galatasarylı olunca bakamıyorsun. Kanım kaynıyor. Tuttuğum bir takım var. Beşiktaş çok güzel oynuyor. İyi oynayan Beşiktaş. Buradan hiç haddim değil ama Selçuk İnan'la ilgili çok kısa bir şey söyleyeyim. Kıymet bilelim. Eylül aylındayız, Selçuk İnan'ın yaptıkları bu ayda eleştirilmesin. Sahip çıkalım. Biz Galatasaray camiası olarak sahipq çıkalım. Hem büyük bir oyuncu. Yaptıkları, istikrarı. Senede zaten 40-45 maç oynayan bir oyuncunun performansı konuşulmaz. Galatasaray bir şampiyonluk kaybetmiş. Kötü sezonunda 2 kupa kazanmış. Vefa gösterse ne olur. Umarım söylediklerim kimseyi kırmaz. Hepsi yapıcı olmak ve insanalara açıklama yapmak adınaydı. Biz de genç ve ülkemize hizmet etmek adına çalışıyoruz.

Sayfa Yükleniyor...