GALATASARAY HABERLERİ | Abdurrahim Albayrak ile Dursun Özbek arasında başkanlık görüşmesi

Krizin gölgesinde seçime hazırlanan Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz'in iki yardımcısı Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay eski başkan Dursun Özbek ile görüştü.

NTV Spor 23.04.2021 - 07:35
Galatasaray'da flaş başkanlık hamlesi

Kulübü'nde Mayıs ayında yapılacak başkanlık seçimi için geri sayım başladı. Sarı-kırmzılılarda Abdurrahim Albayrak ile 'dan flaş bir hamle geldi.

"GEL BAŞKAN OL"
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Albayrak ve Günay, Başkan tarafından sürekli eleştirilen 'in kapısını çaldı ve 'Gel başkan ol' çağrısında bulundu.

"ÖDENMESİ GEREKEN 300 MİLYON LİRA VAR"
2. Başkan ile Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, geçtiğimiz günlerde bir araya geldikleri Özbek’e, "Kulüp çok zor durumda. Sadece haziran ayında ödenmesi gereken 300 milyon lira var. Bu parayı ancak siz verebilirsiniz.
Galatasaray’ın kurtuluşu sizde. Gel başkan ol. Sizin oluşturacağınız bir yönetimde de yer alalım" teklifinde bulundu.

DURSUN ÖZBEK'TEN YANIT
Eski Başkan Dursun Özbek'in ise "Bunu şu ortamda kabul etmem, Galatasaray'ın örf ve adetlerine yakışmaz. Abdurrahim çok istekliysen sen aday olabilirsin" yanıtını verdiği öğrenildi.

Görüşmenin, Başkan Mustafa Cengiz’in 7 yönetici tarafından istifaya davet edilmesinden hemen sonra gerçekleştiği bildirildi.

GALATASARAY'A BÜYÜK JEST
Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre ise alacakları önemli oranda ödenen Özbek'in 30 milyon TL'ye yakın tutarı hibe ederek kulübe bıraktığı ortaya çıktı.

Sayfa Yükleniyor...