Galatasaray'da sakat futbolcuların son durumu: Sacha Boey, Luyindama, Marcao

Galatasaray'da Sacha Boey, Başakşehir maçının kadrosunda olabilir. Genç sağ bekin Fransa’daki tedavisi tamamlandı. Sivasspor maçında Muslera ile çarpışan Luyindama'nın sol dizinde darbeye bağlı kemik ve yumuşak doku ödemi tespit edildi.

NTV Spor 15.12.2021 - 22:06
Galatasaray'da sakat futbolcuların son durumu

, Spor Toto ’in 17. haftasında Medipol Başakşehir ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenman öncesi teknik direktör Fatih Terim, oyuncular ile yaklaşık iki saat süren ve genel konuların da üzerinde durulduğu bir görüntülü analiz toplantısı yaptı.

Antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra gruplar halinde dar alanda pas ve top kapma çalışması gerçekleştirildi. Antrenmanın ana bölümünde sınırlı alanda dayanıklılığa yönelik çift kale oyun oynandı. Antrenman, soğuma hareketlerinin ardından sona erdi.

SAKAT OYUNCULARDA SON DURUM
Yapılan tetkikler sonrası tedavisine İstanbul’da devam edilmesine karar verilen Sacha Boey, günü sağlık ekibi tarafından kendisi için hazırlanan program dahilinde geçirdi.

Demir Grup Sivasspor maçında Fernando Muslera ile yaşadığı çarpışmanın ardından yapılan MR tetkikleri sonrası sol dizinde darbeye bağlı kemik ve yumuşak doku ödemi tespit edilen Christian Luyindama’nın tedavisine başlandı. Fernando Muslera, günü tedaviyle geçirdi.

Sol kasık adale grubunda hissettiği ağrı nedeniyle Sivasspor maçında forma giyemeyen ’nun tedavisine devam edildi.

Sayfa Yükleniyor...