Galatasaray'dan İzmir ekiplerine teşekkür ve Barcelona daveti

Galatasaray, Beşiktaş maçı öncesinde tesislerini kullandıran Altay, Altınordu ve Göztepe için teşekkür mesajı yayınladı. Sarı Kırmızılılar, bu üç kulübü Barcelona maçına davet etti.

NTV Spor 13.03.2022 - 17:40
Galatasaray'dan İzmir ekiplerine teşekkür ve Barcelona daveti

, olumsuz hava koşulları nedeniyle İzmir'e inmelerinin ardından kendilerine destek olan , ve 'ye teşekkür etti.

Sarı-Kırmızılılar'ın resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 

Galatasaray Ailesi olarak, Avrupa’da namağlup olarak ilerlediğimiz önemli virajda; yaşadığımız tüm olumsuzluklar karşısında bizlere tesislerini açan Göztepe Spor Kulübü’ne, taraftarlarına ve değerli başkanı Mehmet Sepil’e; yine statlarında bizi ağırlayan Altay Spor Kulübü camiasına ve değerli başkanı Özgür Ekmekçioğlu’na; davetlerini esirgemeyen Altınordu Kulübü ve değerli Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici’ye canıgönülden teşekkür ediyoruz.

Güzel İzmirimizin güzide kulüplerinin hepsi, hep bir ağızdan Galatasaray’ı misafir edebileceklerini ve bu zor koşullarda Avrupa mücadelesinin Türk futbolu açısından bir numaralı öncelik olduğunu belirtiler.

Bizler de “İyilik bulaşıcıdır, centilmenlik iyileştirir” diyoruz. İzmir kulüplerinin bu olgun tavrının tüm futbol iklimine yayılmasını diliyoruz.

Bu vesileyle, 17 Mart Perşembe akşamı çıkacağımız Barcelona karşılaşmasında kendilerini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı bir kez daha tekrarlamak isteriz.

Sayfa Yükleniyor...