Galatasaray'dan MHK toplantısına ait olduğu iddia edilen görüntülere ilk tepki

Galatasaray Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, Merkez Hakem Kurulu'ndaki toplantıya ait olduğu iddia edilen görüntülerle ilgili açıklamalar yaptı. Galatasaray Kulübü, sosyal medya hesabından Yelkencioğlu'nun ifadelerini paylaştı.

Haber Merkezi - NTV Spor 26.03.2024 - 11:38
Son Güncelleme: 26.03.2024 - 12:43
Galatasaray'dan MHK toplantısına ait olduğu iddia edilen görüntülere ilk tepki

Kulübü, Galatasaray-Antalyaspor maçındaki penaltı pozisyonuyla ilgili Merkez Hakem Kurulu'ndaki toplantıya ait olduğu iddia edilen görüntülere dair ilk açıklamasını yaptı.

Galatasaray ile HDİ Sigorta arasında gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasının imza töreninde konuşan , söz konusu görüntülere değindi.

📈 TRENDYOL SÜPER LİG PUAN DURUMU 📈

Galatasaray Kulübü, Yelkencioğlu'nun açıklamalarını "Fenerbahçe'nin, TFF'de nasıl bir yapılanması var?" başlığıyla paylaştı:

“Öncelikle bu konuyla ilgili kulübümüz daha detaylı bir açıklama yapacaktır. Amerika merkezli isimsiz bir hesaptan, konuşmaların önü ve arkası kesilerek bazı görüntülerin yayınlanması çok manidar.

Bu görüntüler o merciye nasıl ulaştı, nasıl kaydedildi? Onu merak ediyoruz. 13 Mart’ta ’un bahsettiği görüntüler kendisine nasıl ulaştı? Fenerbahçe’nin, TFF’de nasıl bir yapılanması var? Bunlar aklımızdaki soru işaretleri.

Aynı hafta Fenerbahçe-Kasımpaşa maçındaki penaltı pozisyonuyla ilgili Hugh Dallas’ın yorumları, Ali Koç’ta varsa ve bizimle paylaşırsa seviniriz. Çünkü bizim maçla ilgili kısmı cımbızla çıkarıyorlar ama kendi maçlarında çok şaibeli pozisyonlar var onlarla ilgili konuşmalar maalesef meydana çıkmıyor. Bunlarla ilgili merakımız var. En kısa sürede ortaya çıkacağını tahmin ediyorum.”

Sayfa Yükleniyor...