Riva'da neler konuşuldu? Galatasaray'ın VAR tepkisi: '9 pozisyon ve Murat Ilgaz'

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erden Timur, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile görüşmek üzere Riva'ya gitti.

Sabah Gazetesi 19.10.2022 - 12:25
Son Güncelleme: 19.10.2022 - 14:44
Galatasaray'ın VAR tepkisi: '9 pozisyon ve Murat Ilgaz'
Sosyal Medya

Hakem kararlarını eleştiren yönetimi, Türkiye Federasyonu'na çıkarma yaptı. Sarı-kırmızılılar, Riva'ya giderek hatalı gördükleri 9 pozisyonu Başkanı 'ye iletti.

Puan kaybettiği Giresunspor, Trabzonspor ve Kayserispor maçlarındaki kararlarını eleştiren sarı-kırmızılı kulüp, yaptığı açıklamayla tepki gösterdi.

TIKLA OKU >>> Galatasaray: Utanç vesikası

Başkan ile , TFF Başkanı Büyükekşi ile görüşürken, zirvede eski Galatasaraylı yönetici, TFF Başkan Vekili Yusuf Günay da yer aldı.

- 9 pozisyon ve

Sabah gazetesinin haberine göre, sarı-kırmızılılar oynadıkları 9 maçta aleyhlerine çıkan 9 hakem kararını özel dosya olarak sundu. Atamalarda etkin olan MHK Başkan Vekili Murat Ilgaz'ın hakemleri yönlendirdiğine inanan yöneticiler Fenerbahçe'ye yakın olduğunu düşündükleri ismin pozisyonu konusundaki rahatsızlığı da Büyükekşi'ye iletti.

- Ne söylendi?

Dursun Özbek, "Sayın başkan, bize yönelik art niyet arıyoruz. Son maçta daha ilk dakikada penaltımız verilmiyor! Orta hakem vermiyor, VAR ise çağırmıyor. Biz artık kasıt arıyoruz" derken Büyükekşi ise "Daha dikkatli olunacağının sözünü veriyorum" ifadesini kullandı.

TIKLA: Puan Durumu <<<

Sayfa Yükleniyor...