Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk: "Hakem vermediği kırmızı kartlarla maça etki etti"

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk, Konyaspor maçı sonrasında; "İki tane kırmızı kart pozisyonu vardı. Birine VAR'dan uyarı gelmedi, Dubois'nın ayağına basılması. Diğeri de Ahmet Oğuz'un pozisyonu." dedi.

NTV Spor 17.03.2023 - 22:42
Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk: "Hakem vermediği kırmızı kartlarla maça etki etti"

teknik direktörü , Konyaspor karşısında kaybettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

Sarı-kırmızılı ekibin teknik direktörü; "Rakibimizi tebrik ediyorum. Devre arasında oyuncularıma, '2. golü bulmamız gerek' dedim.  İkinci yarıda bizim beklentimiz hücumsal anlamda daha üretken olmaktı. Özellikle 80' sonrasında panik yaptık, basit top kayıpları yaptık. Son bolümde kopmalar oldu. 2-1 sonrasında da rakibe verdiğimiz pozisyonlar oldu. Sonuç olarak elimizdeki bir maçı kaybettik. 9 puan önde girmiştik haftaya, şimdi kafamızı kaldırıp işimize devam edeceğiz. Aradan sonra tekrar toparlanıp lige en iyi şekilde döneceğiz." sözlerini sarfetti. 

"Zorbay Küçük maça etki etti"

Buruk açıklamasının devamında; "İki tane kırmızı kart pozisyonu vardı. Birine VAR'dan uyarı gelmedi, Dubois'nın ayağına basılması. Diğeri de Ahmet Oğuz'un pozisyonu. Zorbay Küçük'ün maça etkisi olarak, göstermediği iki kırmızı kartı söyleyebilirim." dedi. 

Sayfa Yükleniyor...