Galatasaray ve Beşiktaş'tan birbirine kulaklık yanıtı

Beşiktaş, Galatasaray'ın paylaşımına, "Kulaklık meselesi tezimizi doğruluyor, kararlar aleyhine olursa bağır, lehine olursa kulaklık tak" mesajıyla yanıt verdi.

NTV Spor 03.02.2023 - 22:25
Galatasaray ve Beşiktaş'tan birbirine kulaklık yanıtı

'de Fenerbahçe'nin Adana Demirspor ile 1-1 kalmasının ardından başlayan açıklamalara ve 'da dahil oldu. Fenerbahçe'nin Atilla Karaoğlan paylaşımına Beşiktaş, resmi sitesinden yanıt verirken Galatasaray için de Olmayan penaltılar ve yanlış hakem kararlarıyla liderlik koltuğunda oturan Galatasaray Spor Kulübü’nün de dün bağırıp, bugün hakemlerin lehlerine verdikleri kararlara susması ve aynı şekilde ligin başında hakemlerin verdikleri destekle mutlu olan ama bugün ise hakem hatalarından dert yanan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün açıklamaları, "Bana dokunmazsan sorun yok ama dokunursan sorun var" mantığının ta kendisidir." ifadelerini kullanmıştı.

Bunun üzerine Galatasaray sosyal medya hesabında kulaklık takan aslan videosu paylaştı ve "Başarısızlıklarını örtmek için abuklayanlar var... Lütfen onlara karşı kulaklığımızı takalım ve sadece hedefimize odaklanalım!" ifadelerini paylaştı.

Beşiktaş ise sarı kırmızılıların paylaşımını alıntılayıp, "Kulaklık meselesi tezimizi doğruluyor, kararlar aleyhine olursa bağır, lehine olursa kulaklık tak. #BeşiktaşTümTaşlardanAğırdır" ifadelerini yazdı.

Sayfa Yükleniyor...