Garry Rodrigues: Gol yapmalıydım

Gaziantep FK karşısında oyuna ikinci yarının başında dahil olan Garry Rodrigues, karşı karşıya kaçırdığı pozisyonu değerlendirdi.

NTV Spor 18.01.2020 - 22:29

Maçı değerlendiren Garry Rodrigues, "Takım için sevinçliyim. Kolay bir maç değildi. 3 puanı aldık ve en önemlisi buydu. 2. yarıya iyi başladık. Bizim adımıza şampiyonluk yolunda iyi oldu." dedi.

Karşı karşıya kaldığı pozisyondaki kaçırdığı pozisyon için Rodrigues, "Gol yapmalıydım. En azından bu tarz pozisyonları yaratmak benim işim. Orada bulunmak da benim görevim. En azından bu pozisyonlara girmek de benim için iyi." ifadelerini kullandı.

ALTAY: HİÇBİR ŞEY BİTMİŞ DEĞİL"
Fenerbahçe'nin genç file bekçisi Altay ise "İşimizi yaptık. Güzel bir kamp döneminin ardından ikinci yarının ilk maçında galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Hedefi olan bir takım olduğumuz için hiçbir şey bitmiş değil. Haftaya önemli bir maçımız var. O maçı kazanıp yolumuza emin adımlarla ilerlemek istiyoruz." dedi.

"İNSANLAR BİR ŞEYLER SÖYLÜYOR, SÖYLENTİLERE KULAKLARI KAPATIP..."
Milli Takımın kadrosunda bulunmanın çok önemli olduğunun altını çizen genç eldiven, "Çok değerli bir durum. Orada olmayı çok istiyorum. Bizim işimiz sahada iyi performans verip başka şeylere odaklanmamak. Sahada iyi şeyler verince bu şans yakındır. Bugün iyi yarın belki kötü şeyler olur. İnsanlar bir şeyler söylüyor. Söylentilere kulakları kapatıp, inşallah oraya da gideriz." dedi.

Sayfa Yükleniyor...