Gaziantep FK'dan Erol Bulut'a destek

Gaziantep Fk, teknik direktör Erol Bulut ile ilgili açıklama yayınladı ve "Kendisi görevinin başındadır" denildi.

NTV Spor 07.11.2022 - 15:13
Gaziantep FK'dan Erol Bulut'a destek
DHA

Gaziantep FK'nın 'a 2-1 yenildiği maç sonrası 'a istifa edip etmeyeceği yönünde bir soru gelmiş, Bulut da maç kötü gidince veya mağlup olunca taraftarların tepki gösterdiğini belirterek, istifa konusu ile ilgili yönetim ile görüşülmesi gerektiğini, kendisinin işini en iyi şekilde yapmaya çalıştığı yanıtını vermişti. 

Gaziantep FK'dan bugün teknik direktör Erol Bulut'a destek yönünde bir açıklama geldi. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı, 

"Öncelikle teknik direktörümüz Sayın Erol Bulut’un kulübümüz ile sözleşmesi devam etmektedir ve kendisi görevinin başındadır. 

Futbolda, istikrarın her zaman başarıyı getirecek en önemli unsur olduğuna inanarak hareket eden yönetim kurulumuzun, futbolcularımıza ve teknik heyetimize olan güveni tamdır.  

Bundan sonraki süreçte de arzulanan noktalara ulaşmak adına, en önemli gücümüz olan taraftarlarımızın desteğine daha da fazla ihtiyacımız vardır.  

Gaziantep Kulübü Yönetim Kurulu olarak, sezon sonunda belirlemiş olduğumuz hedeflere ulaşabilmek adına fedakarca çalışmalarımıza devam edeceğimizin bilinmesini isteriz."

Sayfa Yükleniyor...