Gaziantep FK - Trabzonspor maçı ertelendi

Süper Lig'in 32. haftasında cuma günü saat 20.30'da oynanması planlanan Gaziantep FK - Trabzonspor mücadelesi 9 Nisan Cumartesi gününe ertelendi.

NTV Spor 07.04.2022 - 21:47 | Son Güncelleme: 08.04.2022 - 01:23

Trabzonspor'un hava muhalefeti nedeniyle Gaziantep'e gidememesinden dolayı bugün oynanması planlanan Gaziantep FK - Trabzonspor mücadelesi 9 Nisan Cumartesi günü saat 20:30’a ertelendi.

Bordo-mavililer, maçın hazırlıklarını tamamladıktan sonra Gaziantep'e gitmek üzere hazırlandı. Ancak kentte sabah saatlerinden bu yana etkili olan yoğun sisin hava ulaşımını etkilemesi nedeniyle bordo mavililerin uçuş saati 21.50'ye planlandı.

Sisin dağılmaması ve Trabzonspor'u Gaziantep'e götürecek uçağın iniş yapamaması nedeniyle de bordo mavili kafilenin yolculuğu bugün saat 16.30'a ertelendi.

Durumu inceleyen Futbol Federasyonu da, Süper Lig'in 32. haftasında oynanacak Gaziantep FK - Trabzonspor maçının 9 Nisan Cumartesi günü saat 20:30'a ertelendiğini açıkladı.

Süper Lig fikstür <<<

Ligde 71 puanla en yakın rakibi İttifak Holding Konyaspor'un 13 puan önünde lider durumda bulunarak zirve mücadelesinde büyük avantaj yakalan bordo-mavililer, rakibine yenerek şampiyonluk yolunda bir engeli daha geride bırakmak istiyor.

Trabzonspor'da Djaniny, Bakasetas ve Siopis cezaları, Trondsen de sakatlığı nedeniyle mücadelede forma giyemeyecek.

Sayfa Yükleniyor...