Gedson Fernandes'te 20 milyon euro kurtarmıyor!

Transferde Gedson Fernandes'e Avrupa kulüplerinin ilgisi devam ederken, 18-20 milyon euro civarında gelen teklifler, Portekizli futbolcunun bonservisinin yüzde 50'sinin Beşiktaş'ta olduğu düşünülünce siyah beyazlı yönetime yeterli gelmiyor.

Bora Eğriçayır - NTV Spor 20.05.2023 - 09:51
Gedson'da 20 milyon euro kurtarmıyor

'ın Portekizli futbolcusu 'e transfer teklifleri gelmeye devam ediyor.

GEDSON FERNANDES İÇİN 18-20 MİLYON EURO

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; İtalya'nın ve Hollanda'nın Eindhoven takımları Gedson ile ciddi şekilde ilgileniyor. Portekizli orta saha oyuncususu için Lazio'nun 20, PSV'nin ise 18 milyon euro ödemeye hazır olduğu iddia edildi.

⚫️BEŞİKTAŞ HABERLERİ⚪️

3-4 MİLYON EURO KÂR YETERLİ GELMEDİ

Beşiktaş Yönetimi ise Fernandes'i satmaya niyetli değil. 6 milyon euroya Benfica'dan Gedson Fernandes'in bonservisinin yüzde 50'sini alan siyah beyazlılar, futbolcunun satışından gelecek paranın yüzde 50'sini Portekiz kulübüne verecek. Lazio ve PSV'nin önerdiği rakamlara göre Beşiktaş'ın Gedson'dan elde edeceği kâr 3-4 milyon euro seviyelerinde olacak.

1 YIL DAHA KALACAK

Bu rakamlara Gedson Fernandes'i satmayı düşünmeyen siyah beyazlılar, gelecek sezon hem lig hem Avrupa'da daha iyi performans göstererek değerini artıracağına inandığı 24 yaşındaki futbolcu ile 1 yıl daha yola devam edecek.

BEŞİKTAŞ FİKSTÜR

Sayfa Yükleniyor...