"Gelişmeleri göreceğiz"

Sürpriz bir şekilde İstanbul'a gelip Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile görüşen İskoç teknik adam David Moyes, İngiltere'ye döndü.

NTV Spor 28.06.2014 - 14:02

ÜNAL AYSAL: MOYES'U ŞU AN DÜŞÜNMÜYORUZ

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray'da kulüp başkanı Ünal Aysal ile sürpriz bir görüşme yapan İskoç teknik adam David Moyes, Türkiye'den ayrıldı.
     
Önceki gün geldiği İstanbul'da başkan Ünal Aysal, Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan ve idari menajer Cenk Ergün ile bir araya gelen David Moyes, Kuruçeşme'deki Hotel Les Ottomans'da konakladı. İskoç çalıştırıcı, dün öğle saatlerinde Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçuşuyla İngiltere'ye döndü.
     
Deneyimli teknik adam, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin ısrarlı sorularını yanıtsız bıraktı. David Moyes, bir gazetecinin "İstanbul'a tekrar gelecek misiniz " sorusuna, "Gelişmeleri göreceğiz" şeklinde yanıt verdi.
     
Moyes, uçağa giderken kendisini takip eden basın mensuplarına el salladı.
     
Geçen sezon İngiltere'nin Manchester United takımını çalıştıran ancak bekleneni veremediği için sezon tamamlanmadan görevine son verilen Moyes, Katar'da yaptığı bir dizi görüşmenin ardından İstanbul'a gelmişti.
     
Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın özel aracıyla Kuruçeşme'deki Hotel Les Ottomans'a geçen Moyes, burada Aysal'ın yanı sıra Lutfi Arıboğan ve Cenk Ergün ile görüşme yapmıştı.
     
Sarı-kırmızılı kulübün, takımın başına Alman bir teknik direktör getirmeyi düşündüğü belirtilirken, Moyes ile yapılan görüşmenin transferden öte bilgi alışverişi mahiyetli olduğu öğrenilmişti.

Sayfa Yükleniyor...