Gençlerbirliği'nden Usla'ya cevap!

Gençlerbirliği Kulübü, Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun, Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat için yaptığı "Cavcavlaşmasın" yorumunu kınadı.

NTV Spor

16.01.2015 - 21:00

Kulüpten yapılan açıklamada, iki değerli kulübün birbirleriyle olan polemiklerine dikkat çekildi. Futbol camiasının, "Türk futbolunun iki değerli kulübünün yöneticiler nezdinde birbirleriyle olan polemiklerine alışmak ve katlanmak zorunda bırakıldığı" belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Borçları herkesin malumu olan, arkasına devlet desteğini almış olan iki kulübün bu amaçsız kör dövüşünü her seferinde ibretle izliyoruz. Bu seferki polemiklerinde iki kulüpten birini temsilen yer alan Mahmut Uslu, başkanımız İlhan Cavcav'ın ismini olumsuz bir örnek imasıyla kullanmıştır. 'Cavcavlaşmasın' diyerek rakip kulüp başkanına eleştiride veya hakarette bulunduğunu düşünen Uslu'nun tam olarak neyi amaçladığını anlayamamaktayız. Bu nedenle Mahmut Uslu'yu Gençlerbirliği Spor Kulübü olarak kınıyoruz. Kendisine tavsiyemiz, haber olmak istiyorsa, başkanımız haricinde kişiler üzerinden bu amacını devam ettirmesidir."

Sayfa Yükleniyor...