"Gittiğimiz yol doğru, güçlenerek devam edeceğiz"

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, "Bugün 3 puanı da alabilirdik ama 1-1 dengeli bir skor gibi gözüküyor. Maçın gelgitleri fazlaydı." dedi.

NTV Spor 08.12.2019 - 20:42
"Gittiğimiz yol doğru, güçlenerek devam edeceğiz"

'in 14. haftasında konuk ettiği 'le 1-1 berabere kalan 'un teknik direktörü , "Gittiğimiz yol doğru. İnşallah daha da güçlenerek devam edeceğiz." dedi.

Özdilek, Denizli Atatürk Stadı'nda oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, her iki takımı gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ettiğini söyledi.

Heyecanı yüksek ve seyredenlerin keyif aldığı bir karşılaşma olduğunu belirten Özdilek, "Kazanabilirdik. Oyunun genel hatlarına bakıldığı zaman her iki takım açısından da önemli. Son iki haftadır kazanarak geliyoruz. Bizim ve rakibin hedefi belli. Başlarda yakaladığımız pozisyonlarda doğru tercihleri yapsak gol bulabilirdik. Dengeli bir oyun gibi görünüyor. Bugün 3 puanı da alabilirdik ama 1-1 dengeli bir skor gibi gözüküyor. Maçın gelgitleri fazlaydı. Bundan sonra daha da iyi olacağız." diye konuştu.

Özdilek, Denizlispor açısından sezon başından itibaren belki de koşu kalitesi en yüksek müsabaka olduğunu dile getirerek, "Bugün kurguladığımız oyun şekli rakipten fazla koşmaktı. Kurguladığımız oyunu görmek sevindirici. Gittiğimiz yol doğru. İnşallah daha da güçlenerek devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...