Cenk Tosun: "‘Gol atıp yanıma gel’ dedi"

A Milli Takım'ın 2018 Dünya Kupası Elemeleri’nde Finlandiya’yı 2-0 yenen maçın gollerini atan Cenk Tosun, maç sonrası gollerinden dolayı mutlu olduğunu söylerken; "Fatih hocam bana çok güveniyor. Maçtan önce 'Gol atıp yanıma gel' dedi" ifadelerini kullandı.

NTV Spor 24.03.2017 - 23:03
"‘Gol atıp yanıma gel’ dedi"

Takım arkadaşlarını kutlayan , "Bu maçın önemini herkes biliyordu. Herkes iyi oynadı. Yarışta kalmak istiyorduk. Kosova maçında da galip gelerek yukarılara çıkmak istiyoruz. Ggollerimden dolayı çok mutluyum." dedi.

Geçen yıl 24 Mart'ta oynanan hazırlık maçını Milli takım'ın 2-1 kazandığı ve o maçta da golleri kendisinin yaptığının hatırlatılması üzerine Cenk Tosun; "24 Mart şanslı günüm. Milli Takım'da attığım 5 golün 4’ünü Antalya Arena’da attım. Takıma faydalı olabilmek için çok çalışıyorum. Yeterli değil daha da çok çalışmak gerek. Atabildiğim kadar gol atmak istiyorum." ifadelerini kullandı.

Direktörü Fatih Terim'in kendisine çok güvendiğini vurgulayan golcü oyuncu, "Maçtan önce ‘Gol atıp yanıma gel’ dedi. Ben de golü attıktan sonra yanına gittim.“ diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...