"Gönlüm Galatasaray'dan yana"

Kış transfer döneminde Fatih Karagümrük'e katılan Emre Çolak, Süper Lig'de favorisini açıkladı. Beşiktaş'ı oyun olarak önde gören tecrübeli oyuncu gönlünün eski kulübü Galatasaray'dan yana olduğunu söyledi.

NTV Spor 30.03.2021 - 15:31
"Gönlüm Galatasaray'dan yana"

PUAN DURUMU

Deportivo La Coruna'dan ayrıldıktan sonra 6 ay kulüpsüz kalan , kış transfer döneminde ligin yeni takımlarından 'e imza attı.

"Galatasaray'dan resmi teklif gelmedi"

A Spor'un sorularını yanıtlayan Emre Çolak, Galatasaray'dan resmi bir teklif almadığını açıkladı. Tecrübeli oyuncu, "Hocamla hep görüşüyorum, Galatasaray'daki ağabeylerimle de konuşuyorum ama resmi bir teklif olmadı" dedi.

"Arda Turan'ın benim hayatımdaki rolü çok büyük. Galatasaray altyapısındayken bana 'babalık' yaptı. Galatasaray'a dönmesine herkesten çok sevindim. ayağa kalkması için çok önemli. Oradakilere ağabeylik yapıyor. Galatasaray ruhunu en iyi bilenlerden bir tanesi."

"Hayatımız boyunca arabamız olmamıştı. Ailemize ilk arabayı Arda Turan aldı. Arda Ağabey yeni sezonda takımda kalmayı başarabilirsem bana araba sözü verdi. Yeni sezon takımda olacağımı öğreninde Arda Ağabeyi aradım. İlk arabamızı aldı."

"Galatasaray ile alakası yok"

Östersunds maçı sonrası sonrası sosyal medyada paylaştığı fotoğrafa açıklık getiren Emre Çolak, "Deportivo'ya transfer olduktan sonra ilk hazırlık maçımda 2 gol attım. Çok güzel bir başlangıç yaptım. Maçtan sonra çocuklar yanıma geldi ve fotoğraf çekildik. O fotoğrafın Galatasaray ile alakası yok." diye konuştu.

Şampiyonluk soruna cevap veren 29 yaşındaki oyuncu, "Beşiktaş bir tık önde görünüyor ama gönlüm Galatasaray'dan yana" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Sayfa Yükleniyor...