"Görüşmeler başladı: Mert Müldür hamlesi"

Fenerbahçe olası Ferdi Kadıoğlu, Serdar Aziz, Osayi ve Gustavo Henrique'nin ayrılık ihtimali üzerine savunmada birçok bölgede oynayabilen Mert Müldür için görüşmelere başladı.

Semanur Koçver - NTV Spor 22.05.2023 - 12:07
"Görüşmeler başladı: Mert Müldür hamlesi"

gelecek sezonun kadrosu için çalışmalara başladı. Sarı lacivertliler kale için Hırvat file bekçisi Livakovic'i radarına alırken, hücum bölgesi için de Crystal Palace'ın yıldızı Wilfred Zaha'yı gözüne kestirdi. Kadrosunu güçlendirmenin hesaplarını yapan Fenerbahçe takımdan ayrılması muhtemel oyuncuların yerine de yeni futbolcular bakıyor.

Sarı lacivertliler Ferdi Kadıoğlu, Bright Osayi Samuel, Serdar Aziz ve Gustavo Henrique'nin ayrılık ihtimali üzerine listesine milli futbolcu 'ü aldı.

Sabah gazetesinin haberine göre Fenerbahçe, Mert Müldür'ü transfer edebilmek için kulübü ile görüşmelere başladı.

🟡FENERBAHÇE HABERLERİ🔵

Bu sezon sık sakatlık yaşayan Mert Müldür kariyerine yeni başlangıç yapmak istediği için Fenerbahçe'nin teklifine olumlu yanıt verdi. Sarı lacivertliler ilk görüşmede İtalyan ekibine 2.5 milyon Euro teklif yaptı. Sassuolo ise 5 milyon Euro beklediğini Fenerbahçe'ye iletti.

Jorge Jesus'un da onay verdiği transfer için Fenerbahçe, Sassuolo ile tekrar görüşecek.

Mert Müldür bu sezon Sassuolo'da 2 maça çıkabildi. 24 yaşındaki futbolcu 'da ise toplam 89 maça çıkarken 2 gol attı ve 5 asist yaptı.

SPOR TOTO HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...