Güngörenspor'da Fahrettin Genç dönemi

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden İstanbul Güngörenspor'da teknik direktörlüğe Fahrettin Genç getirildi.

NTV Spor 01.06.2011 - 16:44
Güngörenspor'da Fahrettin Genç dönemi

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden İstanbul Güngörenspor'da teknik direktör değişikliğine gidildi.

İstanbul Güngörenspor İdari Menajeri Yakup Şahintürk, teknik direktörleri Metin Altınay ile sözleşmelerini karşılıklı olarak fesh ettiklerini açıklarken, bu göreve altyapı genel sorumluları Fahrettin Genç'i getirdiklerini bildirdi.

Metin Altınay ile 3 sezon boyunca uyumlu bir şekilde çalıştıklarını aktaran Şahintürk, ''Oturup konuştuk ve sözleşmemizi karşılıklı olarak fes hetme kararı aldık. Birbirimizden memnun ayrıldık. İlerleyen yıllarda tekrar çalışabiliriz'' dedi.

Şahintürk, Metin Altınay'ın yerine teknik direktörlük görevine altyapı genel sorumluları Fahrettin Genç'i getirdiklerini aktararak, ''Bir yıllık anlaşma yaptık. Kendisi bizde teknik direktörlük yapmış, başarılı olmuş, çok deneyimli ve bilgili bir isim. Takımımızı da iyi tanıyor. Bu göreve uygun gördük. Başarılı olacağına inanıyoruz'' ifadesini kullandı.

Ayrıca, transfer çalışmalarına kısa zamanda başlayacaklarını vurgulayan Yakup Şahintürk, kadrolarındaki 6-7 oyuncuyla yollarını ayırmayı, yaklaşık 10 oyuncu da transfer etmeyi palanladıklarını kaydetti.

Sayfa Yükleniyor...