"Güzel bir maç oldu"

Jose Sosa, River Plate'i mağlup ederek şampiyon oldukları karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Sosa, güzel bir maç olduğunu söyledi.

NTV Spor

19.01.2015 - 01:14

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Jose Sosa, River Plate'i mağlup ederek şampiyon oldukları karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Sosa, güzel bir maç olduğunu söyledi.

Sosa, maçın ardından yaptığı açıklamada, “Değişik ve güzel bir maç oldu. Hazırlık maçı olmasına rağmen rakip oyuncular formalarını iyi temsil etti. Kamp dönemi iyi geçiyor. Sezon başında hazırlık kampına katılamamıştım. Bu kampta hazırlanıp sezona iyi başlamak istiyorum” şeklinde konuştu.

Teknik direktör Bilic'in yardımcısı Nikola Jurcevic ise,“Kazanmak ve şampiyon olmak önemliydi. Sakatlıktan dönen oyuncularımız iyi performans gösterdi. Gökhan Töre oynadı, Demba Ba süre aldı. Her anlamda faydalı bir turnuva oldu. Formu giderek yükselen oyuncularımı var” dedi.

İsmail Köybaşı, Alanya Oba Stadı'ndaki maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, "Biz her zaman iyi, disiplinli çalışan bir takımız. Hazırlık maçlarımız bu doğrultuda iyi geçiyor. En iyi antrenman maçtır. İnşallah bu kupa, sezon sonu yaşayacağımız şampiyonluğun fragmanı olur" diye konuştu.
     
Arjantin temsilcisi karşısında maça sağ bekte başladığının hatırlatılması üzerine İsmail, "Sezon başında da sağ bek oynadım. Benden istenileni en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. İzleyenlerin, benim ne kadar fedakar biri olduğumu bilsin istiyorum. Beşiktaş formasıyla en iyisini yapmaya çalışıyorum her zaman" dedi.
     
Beşiktaşlı futbolcu Olcay Şahan da güzel bir turnuva oynadıklarını dile getirdi.
     
Hazırlık turnuvası da olsa kazanmanın güzel olduğunu dile getiren Olcay, "Güzel bir turnuva oldu. Çok faydalı bir kamp geçiriyoruz. Bir hafta daha buradayız. Kupa maçını kazanıp lige iyi başlamak istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

 

Sayfa Yükleniyor...