Hakan Çalhanoğlu tarihe geçmek istiyor: "Bu bir rüyanın gerçekleşmesi olur"

Inter forması giyen milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, Şampiyonlar Ligi'nde Manchester City ile oynayacakları final maçı öncesi UEFA'ya açıklamalarda bulundu.

Tuna Tunca - NTV Spor 02.06.2023 - 00:33
Hakan Çalhanoğlu tarihe geçmek istiyor: "Bu bir rüyanın gerçekleşmesi olur"

'in yıldızı , Manchester City ile karşı karşıya gelecekleri finali öncesi UEFA'ya konuştu.

İstanbul'u çok sevdiğini kaydeden Hakan Çalhanoğlu, "Benim için en güzel şehir İstanbul. Türkiye'de oynayacağım içi çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

İTALYA LİGİ HABERLERİ 

Manchester City forması giyen İlkay Gündoğan'la ilgili konuşan Çalhanoğlu, "Ona büyük saygı duyuyorum. Final onun için de kolay olmayacak. Benden daha tecrübeli ama onu yenmek için elimden gelen her şeyi yapacağım" şeklinde konuştu.

Şampiyonlar Ligi'ni kazanan ilk Türk futbolcu olmak istediğini belirten başarılı futbolcu, "Bunu İstanbul'da yapmak bir rüyanın gerçekleşmesi olur" dedi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ HABERLERİ

Milan'dan ezeli rakip Inter'e geldiği hatırlatılan Çalhanoğlu, "Geldiğim ilk gün herkes bunun benim için kolay bir adım olmadığını biliyordu ama kulüp ve takım arkadaşlarım beni harika karşıladı ve mutlu oldum" ifadelerini kullandı.

Hakan Çalhanoğlu son olarak "Dürüst olmak gerekirse Şampiyonlar Ligi finaline gelebileceğimizi biliyordum" diyerek sözlerini noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...