"Hakem, bizden kimi bulsa atacak gibiydi"

BtcTurk Yeni Malatyaspor Yardımcı Antrenörü Murat Şahin, "Hakem, maçın genelinde deplasman takımı olarak bizi fazla ezdirdi." dedi.

NTV Spor 03.11.2019 - 20:08
Son Güncelleme: 03.11.2019 - 20:16
"Hakem, bizden kimi bulsa atacak gibiydi"

'in 10. haftasında ile deplasmanda 2-2 berabere kalan BtcTurk Yeni Malatyaspor'un yardımcı antrenörü , hakem Halis Özkahya'nın yönetimi nedeniyle maç içinde ve sonrasında ciddi sıkıntılar yaşandığını ileri sürdü.

Sarı-siyahlı takımın teknik direktörü 'ın 85. dakikada kırmızı kartla atılması nedeniyle, karşılaşma sonunda basın toplantısına Murat Şahin katıldı.

Murat Şahin yaptığı açıklamada, yaşanan olayların futbolun önüne geçtiğini belirterek, " konuşmak isterdik. Bir sürü olay yaşadık. Maç içinde ve sonrasında ciddi sıkıntılar oldu. Yaşananlar üzücüydü. Bu konu hakkında çok fazla konuşmak da istemiyorum. Kulüp, gerekli açıklamaya daha sonra yapacaktır." ifadelerini kullandı.

Müsabaka ile ilgili görüşlerini aktaran Şahin, "İlk yarı itibarıyla maçı hak eden bir futbol oynamadık. İkinci yarıda ise 10 kişi kalana kadar oyunu domine etmeye çalıştık. Ciddi şekilde maça ortak olmuşken, beklemediğimiz ve anlamadığımız bir kırmızı kart gördük. Hakem, maçın genelinde deplasman takımı olarak bizi fazla ezdirdi. Maçın sonunda yaşadığımız olaylar daha üzücüydü. Bu maç için üzülüyoruz." diye konuştu.

Murat Şahin, Sergen Yalçın'ın atılması ile ilgili soruya, "Çizgiyi geçseniz bile sarı kart veriliyor. Ciddi bir durum yoktu. İtiraz devam edince hakem kırmızı kart verdi. Hakem, bizden kimi bulsa atacak gibiydi. Türk futbolu adına güzel bir maç olmadı. Hakem bugün maçın önüne geçti." cevabını verdi.


Sayfa Yükleniyor...