Hami Mandıralı imzayı attı

PTT 1. Lig takımlarından Antalyaspor'da teknik direktörlüğe getirilen Hami Mandıralı, takımı yeni hedeflerle tekrar Spor Toto Süper Lig'e çıkarmak istediklerini söyledi.

NTV Spor 15.11.2014 - 13:49

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, Altınordu maçının ardından teknik direktör Engin Korukır ile yollarının ayrıldığını hatırlattı.

Yönetim kurulunun uzun çalışmaları ve ortak kararıyla teknik direktörlük için Mandıralı ile anlaştıklarını belirten Gencer, onun teknik adam olarak Trabzonspor'da başarılı bir süreç geçirdiğini anlattı.

Gencer, Mandıralı ile yeni yola çıkma kararı aldıklarını ifade ederek, teknik direktörlük anlaşmasının kırmızı-beyazlı camiaya hayırlı olmasını diledi.

Mandıralı ise Antalyaspor'da teknik direktörlüğe getirilmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Hedeflerine değinen Mandıralı, "Yeni hedeflerle Antalyaspor'u tekrar Süper Lig'e çıkarıp, bu şehre futbolla katkı sağlamak istiyoruz. O düşünceyle ekibimizle Antalya'ya geldik. Bütün mesaimizi, bilgimizi, becerimizi Antalyaspor için harcayacağız. Her anımız burada olacak. Antalyaspor ile yaşayıp onunla hareket edeceğiz. Herkese sorumluluk düşüyor. Futbolda kazandıkça mutlusunuz, kaybettikçe mutsuzsunuzdur. Dolayısıyla hep kazanmak için oynayacağız. Önlemlerimizi de alacağız. Tek bir hedef var, şampiyon olmak" diye konuştu.

 

Sayfa Yükleniyor...