Hamit "tamam" dedi! Ama...

Galatasaray'da transferin bir numaralı gündem maddesi Hamit Altıntop. Sarı kırmızılılar Milli futbolcuyu kadrosuna katmak için istekli. Ancak yüksek bonservis bedeli şu an için transferin resmiyete dökülmesinin önündeki en büyük engel.

NTV Spor 30.05.2012 - 17:27

Galatasaray'da transferin bir numaralı gündem maddesi Hamit Altıntop. Yıldız futbolcunun sarı-kırmızılılarla anlaştığını açıklaması taraftarı heyecanlandırdı. Ancak Galatasaray cephesi henüz transferi doğrulamıyor.

Hamit Altıntop'un yeni sezonda sarı-kırmızılı formayı giymesini isteyen Galatasaray yönetimi, yıldız futbolcuyla henüz sözleşme şartlarını ve alacağı ücreti konuşmadı. Sarı-kırmızılılar buna karşın Hamit ile sorun yaşanacağını düşünmüyor. Şuan transferin önündeki tek engel, Real Madrid'in istediği ücret.

İki kulübün yöneticilerinin görüşmesinin ardından ortak noktanın bulunması ve Hamit Altıntop'un Galatasaray ile sözleşme imzalaması bekleniyor.

HAMİT NE DEMİŞTİ?
Milli Takım kampında bulunan Hamit Altıntop, Portekiz'e hareketinden önce Anadolu Ajansı muhabirinin ''Galatasaray ile anlaştınız mı?'' sorusuna ''Anlaştığım doğrudur'' yanıtını vermişti.

Sayfa Yükleniyor...