"Harçlığını biriktirip gelenleri sevindirmeye mecburuz"

Beşiktaş'ın orta sahadaki önemli oyuncularından Tolgay Arslan, Monaco maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında iddialı konuştu. Asla pes etmeyeceklerini söyleyen Tolgay Arslan, "Okul harçlığını biriktirip gelenler var. Onları sevindirmeye mecburuz" dedi.

NTV Spor

31.10.2017 - 17:11

Tolgay Arslan, Monaco maçı öncesi hedeflerinin 3 puan olduğunu söylerken, "Kaliteli ve yetenekli bir takıma karşı oynayacağız. Şampiyonlar Ligi'nde iyi gidiyoruz. İnşallah yarın da 3 puanla maçtan ayrılıp 2. turu garantileriz." dedi.

Kazandıkları durumunda Beşiktaş ve Türk tarihinde bir ilki gerçekleştirecekleri yorumu üzerine Tolgay Arslan, "Bu bizi motive ediyor. Bizim için Şampiyonlar Ligi'nde başarısız olur, gruptan çıkamaz diyenler oldu. Biz sadece Beşiktaş'ı değil tüm ülkeyi temsil ediyoruz. Bu başarıda tüm ülke gurur duymalı. Herkesin bizi desteklemesi gerekiyor. Zor bir maç olacak. Taraftarın desteğiyle inşallah güzel bir sonuç alacağız" ifadelerini kullandı.

Monaco'da Sidibe ve Falcao'nun yer almamasını değerlendirmesi istenen Tolgay Arslan, "Monaco çok kaliteli bir takım. Onların yerini başkaları kapatır. Biz kendi oyunumuzu oynayacağız. Kendi oyunumuzu oynamaya çalışacağız. Bunu en iyi şekilde başarırsak iyi bir sonuç alırız. İlk önce kendi futbolumuzu oynayacağız" dedi.

Monaco'nun kendilerini artık bildiği yorumu üzerine de Tolgay Arslan, "Onlar bizi, biz de onları biliyoruz. Çok fark etmiyor. Stadımızda oynayacağız. Bazen kazanır, bazen kaybederiz; ama son dakikaya kadar mücadele edeceğiz. Maçta da çok taraftar bekliyoruz. Şunu da unutmamalıyız. Maçta biletler 100 liradan başlıyor. Babalar ve çocuklar geliyorlar. Okul harçlığını biriktirip gelenler var. Onları sevindirmeye mecburuz. Her maçta galibiyet alamıyorsun; ama asla pes etmeyeceğiz" diyerek sözlerini tamamladı. 

Sayfa Yükleniyor...