Hasan Arat: "Süleyman abi, evlatların emaneti almaya geliyor"

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat, Siyah-Beyazlıların olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında açıklamalar yaptı. Hasan Arat, "Süleyman abi, evlatların emaneti almaya geliyor" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi - NTV Spor 03.12.2023 - 11:46
Hasan Arat: "Süleyman abi, evlatların emaneti almaya geliyor"

, BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen kongrede açıklamalarda bulundu.

"BEŞİKTAŞLI ASLA PUSUDA DURMAZ"

çalışmalarına uzun bir süre önce başladıklarını belirten Hasan Arat, "Serdal kardeşim 23 gün kala çıktı. Evet olabilir. Biraz geç çıktı ama Beşiktaşlı asla pusuda durmaz. Bana '20 senedir neredeydin?' dedi, yazıyı yazanlar iyi hazırlanmamış sanırım. Müzede ay-yıldızlı formam duruyor. Hiç kimseden icazet almadık. Ben buradayım. ''ı sahipsiz bırakmayız' dediler. Burada Samet Aybaba, Feyyaz Uçar, iş insanları ve sizler varken sahipsiz kalır mı?" ifadelerini kullandı.

ÇEBİ'YE İBRA ELEŞTİRİSİ

Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki yönetim kurulunun idari ve mali yönden ibra edilmesini eleştiren Arat, "Siz kimi ibrada alkışladıysanız ona sahip çıktınız. Kendi iradenizle Beşiktaş zihniyetini değiştirebilirsiniz. Bir devri tamamen sonlandırabilirsiniz. Yeni bir dönem başlatabilirsiniz. Beşiktaş'ın kimseye borcu yok, herkesin Beşiktaş'a borcu vardır." diye konuştu.

"SÜLEYMAN ABİ RAHAT UYU, BIRAKTIĞIN EMANETİ ALMAYA GELİYORUZ"

Beşiktaş'ın sıkıntılı dönemler geçirdiğini ancak onursal başkan Süleyman Seba'nın gelmesiyle bu sürecin sona erdiğini vurgulayan Hasan Arat, "Tesisleşen, futbolda öz kaynak sistemiyle rakiplerinin önüne geçen Beşiktaş'ı tabii ki Beşiktaşlılar yönetecek. 'Süleyman abi rahat uyu, bıraktığın emaneti almaya geliyoruz' dedik. Süleyman Seba'nın evini Süleyman Seba müzesi yapacağız. Süleyman abi, evlatların emaneti almaya geliyor. Futbolu artık Beşiktaşlılar yönetecek. Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba yönetecek. Bugün, dik duranların günü. Biz gönülleri kazanarak buraya geldik. Bu karar çok önemli. Sizler büyük ve itibarlı Beşiktaş istiyorsunuz. Onur duyacağınız Beşiktaş'ı size hissettirmeye başlayacağız. 'Davamız Beşiktaş' diyorsanız bu devir kapanacak. Beyaz sayfa açılacak. Yolumuz açık şansımız bol olsun. Allah Beşiktaş'ı ve güzel vatanımızı korusun." değerlendirmesinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...