Hasan Arat, yönetimindeki 2. Başkanı açıkladı

Beşiktaş başkan adayı Hasan Arat, seçim süreci için açıklamalarda bulundu. Hasan Arat, seçimi kazanması halinde 2. Başkanı'nı açıkladı.

Haber Merkezi - NTV Spor 28.11.2023 - 21:00
Son Güncelleme: 28.11.2023 - 21:01
Hasan Arat, yönetimindeki 2. Başkanı açıkladı

'ta 3 Aralık'ta gerçekleşecek olağanüstü seçimli genel kurul öncesinde başkan adaylarından , açıklamalarda bulundu. 

Hasan Arat, TV 100'de seçim gündemi üzerine konuştu. 

Hasan Arat açıklamasında; "Paralı başkanlar geldi, sen bıkmadın mı onlardan? 'ı ne hale getirdiler? Beşiktaş'a gelecek insanlar, projeleriyle gelecek. Bunlar artık Beşiktaş'ta işlemeyen şeyler. Beşiktaş'a projeyle geleceksin. Ben bu kulübün matematiğini 2 senedir çalışıyorum. Bütün borçlarını biliyorum. Nasıl yönetileceğini de biliyorum." dedi.  

Hasan Arat: "Beşiktaş'ı Beşiktaşlılar yönetecek" 

Hasan Arat sözlerinin devamında; "Rıza hoca, , Beşiktaş'ın iskeletidir. Beşiktaş'ı Beşiktaşlılar yönetecek. Bu bizim hayalimizdi. PSG Başkanı Nasır El-Halifi, yeni kuracakları akademi projesinde Beşiktaş'la beraber çalışmak istediğini söyledi. Bir oyuncu listesi de verdim, devre arasında o listeyle ilgili konuşacağız. Seçime müdahale etmeyeceksiniz. Plazalarda Beşiktaş'ı dizayn etmek isteyenler, 'O aday gitsin, bu aday gelsin' diyemez. Beşiktaş, hür bir camiadır. " açıklamasında bulundu.

Hasan Arat, 2. Başkanı'nı açıkladı

Hasan Arat; "Beşiktaş'ta çok sevdiğim bir insan beni aradı, sizi ziyaret edebilir miyim dedi. Bu arkadaş yiğit bir arkadaş. 'Ben karar verdim, sizinle birlikteyim' dedi. Müthiş bir sponsorluk paketi verdi. İnşallah 3 Aralık'ta bu kulübün 2. başkanı o olacak. Benim 2. Başkanım, olacak. Hüseyin Yücel yıllık 2 milyon Euro'dan 5 yıl akademiye sponsor olacak." dedi.  

Sayfa Yükleniyor...