Hüseyin Çimşir'den şampiyonluk sözleri

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, 3-1'lik Göztepe galibiyetini değerlendirdi, "Hedefe 1 adım daha yaklaştık" dedi.

NTV Spor 12.06.2020 - 23:47

Kazandıkları için futbolcuları kutlayan Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, "Oyunu 11-11 ve 11-10 olarak ikiye ayırmak lazım. 11'e 11'de pozisyonlar bulduk, farkı artırabilirdik. 11'e-11 bölümünde daha iyi oynadık. Golü bulduk, skoru daha farklı yapabilirdik. 10 kişi kaldıktan sonra arkadaşlar söylediklerimizi yerine getirdiler. Merkezi kapatıp kenardan orta yaptırmak istedik. Bir iki etkili pozisyonları var ama kazandığımız için mutluyuz. Bu bir süreç. Hedefe bir adım daha yaklaştık" dedi.  

Salgın sonrası Göztepe maçını merak ettiğini kaydeden Çimşir, "İyi olduğunu düşünüyorum. Oyuncu arkadaşlarım konsantrasyon anlanmında gayet iyi durumdaydılar. Fit durumdaydılar. 7 haftamız kaldı. Kolay değil. Emek lazım, mücadele lazım. Sonuna kadar sürdüreceğiz. Taraftarlarımız bize destek olsun. İnşallah hedeflediğimiz şamphiyonluğa ulaşırız" sözleriyle iddiasını ortaya koydu. 

Sayfa Yükleniyor...