"Henüz hiçbir şey başarmadık"

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, 2022 Dünya Kupası Elemeleri'nde oynanacak kritik Karadağ maçı öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 15.11.2021 - 21:34

A Milli Takım, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu'ndaki son maçında Karadağ'a konuk olacak. Cebelitarık'ı farklı geçen ve Norveç'in puan kaybıyla 2. sıraya yerleşen Kuntz yönetimindeki Ay-yıldızlılar, zorlu deplasmandan Katar biletiyle dönmeye çalışacak.

🏆DÜNYA KUPASI ELEMELERİ PUAN DURUMU

Karşılaşma öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Alman hoca Kuntz, "Sahada neler yapacağımıza dair planlarımızdan bahsetmek istemiyorum. Bu konular sahaya saklanmalı" ifadelerini kullandı.

Duran toplar ile ilgili gelen soruyu yanıtlayan Kuntz, "Duran toplar üzerinde çalışıyoruz ama son maçta 6 gol attığımız için çok mutluyum. Farklı şekillerde asist yapmaya ve gol atmaya çalışıyoruz" dedi.

➤Türkiye nasıl gruptan çıkar, nasıl Dünya Kupası'na gider?

Alman hoca, "Biz kendi kalitemize odaklanırız. Kim hazır durumdaysa buna göre maç planı çıkarırız. İki tane önemli konu var, Abdulkadir hazır durumda mı ikincisi ise Cebelitarık maçında oynayan oyuncular ne kadar etkilenmiş diye bakacağız" diye konuştu.

"Burada çok açık konuşmak istiyorum. Henüz hiçbir şey başarmadık" diyen Kuntz, "İki maçı da kazanmalıyız demiştik, birini kazandık, diğerini de kazanmak zorundayız. Yapmamız gereken şeylerde bir değişiklik yok, aynı. Önce yarınki maçın skoruna bakalım, sonra mutlulukla sorularınızı cevaplarım" dedi.

Sayfa Yükleniyor...