"Herkes neler yapabileceğimizi görüyor"

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Talisca, Monaco zaferi sonrası, "Bu galibiyeti kutlayacağız ve diğer maçlara hazırlanacağız. Herkes neler yapabileceğimizi görüyor" dedi.

NTV Spor

18.10.2017 - 00:30 | Son Güncelleme: 18.10.2017 - 01:29

Anderson Talisca, Devler Ligi'ndeki Monaco galibiyetini değerlendirdi.

Talisca, "Şampiyonlar Ligi gibi zor bir turunvada 3'te 3 yapmak gerçekten güzel bir şey. Bu galibiyeti kutlayacağız ve diğer maçlara hazırlanacağız. Herkes neler yapabileceğimizi görüyor. Çok daha ileri gidebiliriz. Ama konuşmak için çok erken." dedi.

Sözleşmeyle ilgili soruya Talisca "Beşiktaş'ın çalışma imkanları çok güzel. Bana böyle bir fırsatı verdikleri için teşekkür ederim. Ailem ve ben burada mutluyuz. Bütün her şey iyi gidiyor. Fakat konuşmak için çok erken" yanıtını verdi.

PEPE: "TAKIM RUHUNU GÖSTERDİK"
Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Pepe ise, "Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Şampiyonlar Ligi'ni ciddiye aldığımızı ve takım ruhunu gösterdik. Adım adım ilerleyip gruptan çıkmamız gerekiyordu. Şu anda buna yakınız. Gruptan çıkabilirsek sonra da adım adım bakacağız. Türkiye Ligi'nin önemini biliyoruz. Ama sakiniz, kontrolü kaybetmiyoruz. Hocamız da kadroyu iyi yönetiyor. Lig uzun bir maraton. Sakin bir şekilde devam edeceğiz." dedi.

Sayfa Yükleniyor...