Hüseyin Çimşir: ''Biz buralara emeğimizle, hakkımızla geldik''

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Beşiktaş deplasmanında son dakikalarda gelen bir puandan dolayı memnun olduğunu söylerken hedeflerine ilerlediklerini vurguladı.

NTV Spor

22.02.2020 - 22:33

Süper Lig'de Beşiktaş'ın konuğu olan Trabzonspor, İstanbul'dan 2-2'lik beraberlikle ayrılırken bordo-mavili ekibin teknik direktörü Hüseyin Çimşir mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın baskılı oynadığını dile getiren Çimşir böyle bir maçtan bir puanla döndükleri için mutlu olduğunu ifade etti.

''Bir puan bizim için sevindirici''

''Bugün maçın geneline baktığımızda bir puan bizim için sevindirici. Genel itibarıyla bakıldığı zaman, maç başında da söyledim. Beşiktaş topa en çok sahip olan takımlardan biri. Biz geçişlerle ilgili sorunlar yaşadık. Golü bulduktan sonra topa daha çok sahip olmamız gerekiyordu fakat bunu gerçekleştiremedik. İkinci yarıda da baskı kurmak istedik ama 45-60 arası Beşiktaş'ın ciddi bir baskısı oldu. Sonra pozisyonlar da verdik ama golü bulmak bizim için önemliydi.''

''Biz buralara emeğimizle, hakkımızla geldik''

''Biz buralara emeğimizle, hakkımızla geldik. Son düdüğe kadar da bu mücadelenin içindeyiz. Bazen farklı farklı algılar oluşturuyorlar ama biz emeğimizle buralardayız. Kimsenin bize puan verdiği yok. Arkadaşlarımızı kutluyorum. Maçı bırakmamak, ilk düdükle son düdük arasında mücadele etmek gerekiyor. Pes etmeden üzerimize düşeni yapmak istiyoruz. Takımın mücadelesinden ve kaybetmek istememelerinden dolayı mutluyum.''

Sayfa Yükleniyor...