İbrahim Akdağ: Onurumuzla şerefimizle çok iyi mücadele ettik

Sivasspor, Süper Lig'de Fenerbahçe ile 2-2 berabere kaldı. Sivasspor kaptanı İbrahim Akdağ maç sonu değerlendirmelerde bulundu.

Haber Merkezi - NTV Spor 22.04.2024 - 22:51
İbrahim Akdağ: Onurumuzla şerefimizle çok iyi mücadele ettik

Trendyol 'in 33. haftasında , 'yi konuk etti. Kırmızı beyazlılar 2 kez geriye düştüğü maçta Koita ve Manaj'ın penaltı golleriyle mücadeleden 2-2 beraberlikle ayrıldı.

Maçın ardından Sivasspor kaptanı İbrahim Akdağ, beIN SPORTS'a açıklamalarda bulundu.

"İstediğimizi aldık. Hafta içi çalışmalar yaptık. Fenerbahçe'yi iyi analiz ettik. Solda Tadic ve Ferdi, Ferdi'nin organizasyonlarına, İrfan Can'ın form durumuna baktık, onu nasıl kilitleyebiliriz, baktık ve çalıştık. Çalışmamızın karşılığını aldık. Bugün kazanabilirdik ama bizim için 1 puan da iyidir yolumuza devam etmek adına. İyi oldu. Daha çok göze hoş gelen oynamak isteriz ama bazen olmuyor. Bugün direkt geçiş oyunlarıyla istediklerimizi yaptık. Daha iyi bir skor da olabilirdi. Rakip de atabilirdi. Onurumuzla şerefimizle çok iyi mücadele ettik. Bu sosyal medyadan çok böyle şey var, kimsenin gazına gelmiyoruz, umursamıyoruz. Sivasspor formasını taşıyoruz. Bizi izlemeye gelen insanlar için, onurumuz şerefimiz için oynuyoruz. Her maç bizim için aynı. Yok öyle yok böyle. Bu işleri bıraksınlar. Onları kaale alan yok. Kimin şampiyon olduğu umrumuzda değil. Terlettiğimiz formanın hakkını vermeye çalışıyoruz. Kendilerini gereksiz strese sokuyorlar. Çok sıkıntılı şeyler yazıyorlar. Gerek yok. En iyi şekilde cevap verdik bugün. Kim olursa olsun biz mücadele edeceğiz. Şükürler olsun ki Allah bizi mahcup etmedi. İnsanlar bu kadar dedikoduyu yaptığıyla kaldı."

Sayfa Yükleniyor...