İbrahim Üzülmez dönemi bitti!

Gençlerbirliği'nde İbrahim Üzülmez dönemi sona erdi.

NTV Spor

07.11.2016 - 16:23 | Son Güncelleme: 07.11.2016 - 21:26

Gençlerbirliği'nde teknik direktör İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Ocak ayından bu yana görevde olan İbrahim Üzülmez, Başkan İlhan Cavcav ile bir araya geldi. İkilinin yaptığı görüşme sonrası Üzülmez'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanvekili Niyazi Akdaş, yaptığı açıklamada, İbrahim Üzülmez ile bir araya geldiklerini ve karşılıklı bir değerlendirme yaptıklarını söyledi.

Teknik direktör Üzülmez ile yolların ayrılması konusunda karşılıklı anlaştıklarını ifade eden Akdaş, şunları kaydetti:

"Hocamızla görüşerek karşılıklı anlaştık ve yollarımızı ayırdık. Gençlerbirliği futbolcu yetiştirdiği kadar Türk futboluna teknik direktör de kazandırdı. İbrahim Üzülmez de bu isimlerin en sonuncusu. Bize verdiği katkılardan dolayı hocamıza teşekkür ediyoruz. Meslek hayatında başarılar diliyoruz. Biz, İlhan Cavcav başkanlığındaki yönetim kurulu olarak, Gençlerbirliği için en iyisini yapmaya çalışacağız. Hiç vakit kaybetmeden bu çalışmalara da başladık. Bir sonuca ulaştığımızda bunu kamuoyu ile paylaşacağız."

"İBRAHİM ÜZÜLMEZ VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİZ"
Gençlerbirliği Kulübü ayrıca resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla İbrahim Üzülmez ve ekibine teşekkür etti.

Yapılan açıklamada "Geçtiğimiz sezonun devre arasında takımımızın başına geçen İbrahim Üzülmez ile karşılıklı anlaşma sonucunda yollarımız ayrıldı. Başta Üzülmez olmak üzere yardımcıları Atilla Gerin, Ümüt Şahin, Slavchce Vojneski, Hakan Yurtvermez ve Ivan Jovanovski’ye bugüne kadar takımımıza olan katkılarından dolayı teşekkür eder; bundan sonraki çalışma yaşamlarında başarılar dileriz" denildi.Sayfa Yükleniyor...