Ibrahimovic bu kez Hakan Çalhanoğlu'na çattı

Dünya futbolunun önde gelen aktörlerinden Zlatan Ibrahimovic yeni çıkacak kitabında milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'na da yer verdi. İsveçli yıldız Hakan Çalhanoğlu için, "Trajik bir durumdan faydalandı. Eriksen kalp krizi geçirince Hakan'a kapı açıldı." dedi.

NTV Spor 07.12.2021 - 18:45 | Son Güncelleme: 07.12.2021 - 20:28

İsveç'in dünyaca ünlü yıldızı Zlatan Ibrahimovic ikinci kitabını çıkarmaya hazırlanıyor. 2011 yılında "Ben Zlatan" kirabını çıkaran Ibrahimovic, "Adrenalin: Anlatılmamış Hikayelerim" adlı ikinci kitabının hazırlığını yapıyor.

40 yaşındaki yıldız 9 Haziran 2022'de çıkacak kitabında milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'na da yer verdi.

➤ SERIE A PUAN DURUMU

"HAKAN ÇALHANOĞLU TRAJİK BİR DURUMDAN FAYDALANDI"

Söylemleriyle her daim dikkatleri üzerine çeken Zlatan Ibrahimovic bu kez Hakan Çalhanoğlu için söyledikleriyle gündem oldu.

"Hakan iyi bir adam" diye kitabında yazan Zlatan Ibrahimovic, "Benim sayemde gelişti ve cesaret kazandı. Yeni kariyerinde ona başarılar dilememiz gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Ibrahimovic yazının devamında, "Kulağa kötü geliyor olabilir ancak trajik bir durumdan faydalandı. Eriksen kalp krizi geçirince Hakan'a kapı açıldı. Öncesinde Inter'den ya da başka bir yerden teklif gelmemişti" yazdı.

Sayfa Yükleniyor...